Hakkımızda

Amiral

Alüminyum Kompozit Panel

Amiral Alüminyum, Erzincan Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan yeni ve modern fabrikasında, Powerbond ve Winbond markaları altında alüminyum kompozit panel üretimi yapmaktadır. Her geçen gün gelişen ve büyüyen alüminyum kompozit panel sektörüne yenilikçi bir bakış açısı getirerek, uzman kadrosuyla müşteri odaklı yönetim anlayışını benimseyip öncelikle bölgesel, sonrasında global bir şirket olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

 

Amiral Alüminyum, alüminyum kompozit panelin hammaddesi olan plastik granülü kendi bünyesinde üreten tek firma konumundadır. Panelde kullanılan plastik granülün kalitesi, panelin de kalitesini gösterir. Bu özelliği ile kendi bünyesinde ürettiği plastik granülü kullanan Amiral Alüminyum Kompozit Paneller, rakiplerine göre daha esnek, kolay işlenebilir ve daha uzun ömürlü bir ürün olma özelliği göstermektedir.

 

Çok geniş bir kullanım alanı olan alüminyum kompozit panelin bütün üretim aşamalarını tek tesis altında gerçekleştiren Amiral Alüminyum, bu sayede daha hızlı termin ve daha ekonomik fiyat politikalarıyla kişiye, kuruma veya projeye özel müşteri odaklı çözümler geliştirebilmektedir.

palet1png

Müşteri odaklı üretim yöntemiyle kişiye, kuruma, projeye özel çözümler üretiyoruz.

palet2png

Misyonumuz

Alüminyum kompozit panel sektörüne ivme sağlayacak güvenilir ve kaliteli ürünleri müşteri beklentilerine uygun ekonomik bütçelerle sunmaktır.

Vizyonumuz

Öncelikle bölgesel, sonrasında ulusal bazda markalarımızla birlikte alüminyum kompozit panelde bilinir bir firma olmak, sonrasında ise global sektörde aranan bir marka haline gelmektir.